30
31
Iskolánk a Dobd a kosárba! program résztvevője

Mezei futóverseny - Megyei forduló

Kiválóan szerepeltek tanulóink a Mezeifutó Diákolimpia Megyei Döntőjén, Bonyhádon. A bonyhádi sporttelepen kialakított pályán mindenki fürgén szedte a lábát és a mieink ebben még kitartónak is bizonyultak. Zsók Csenge 7.b osztályos tanuló a III. korcsoportos lányok versenyében nem talált legyőzőre. Első helyezettként jutott tovább az országos döntőbe. Az ő vezetésével a III. korcsoportos lány csapat bronzérmes lett Zsók Csenge, Pasinszki Anna, Angyal Réka, Pesthy Izabella összeállításban.

Az alsó tagozatos tanulóink állandó szereplők voltak az eredményhirdetésnél. I. korcsoportos fiú csapatunk szépen csillogó ezüstérmet szereztek. A csapat tagjai: Temesi András, Lágler András, Marosi Róbert, Horváth Levente és Krémer Péter. A II. korcsoportban mindenki éremmel jött haza, sőt Miklós Melinda és Temesi Bálint 4.c osztályos tanulók rögtön kettővel. Melinda a lányok egyéni versenyében – 1000 méter volt a táv – második helyezést szerzett, és a többiek jó futásának is köszönhetően a Dienes-csapat is ezüstérmes lett Miklós Melinda, Bencze Dóri, Pápai Anna, Posta Flóra, Doszpod Betti összeállításban. A 2003-04-es fiúk 1200 méteres futásban Temesi Bálint bátor futással lett harmadik és a csapatunk is a dobogó legalsó fokára állhatott. Tagok: Temesi Bálint, Adorján Áron, Péceli Tamás, Szabó Bálint, Bán Benedek.