Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola
c
Szekszárdi Dienes Valéria
ÁLTALÁNOS ISKOLA | VALÉRIA DIENES GRUNDSCHULE
Szekszárd, Szent-Györgyi Albert u. 6       Telefon:74/511-471       E-mail:titkarsag@dienessuli.hu
nyitvatartás: hétfőtől - péntekig 7:00-18:00
Ma 2024. március 2., szombat, Lujza napja van.
A
HÉT
2024 március
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Iskolánk a Dobd a kosárba! program résztvevője

Versenyeredményeink 2020 - 2021

 

VERSENYEREDMÉNYEK

2020/2021

 

Országos 1-5. helyezés, saját felkészítő tanárunkkal (kiemelt könyvjutalom)

 

név

oszt.

verseny

hely

felkészítő

Kovács Marcell

2. a

Bendegúz Tudásbajnokság magyar nyelv

1.

Galigerné Pártai Erika

Simon Gábor

6. b

Bendegúz Tudásbajnokság matematika

1.

Stella Éva

Szabados Márton

6. b

MOZAIK Országos Tanulmányi Verseny Német nyelv (haladó)

1.

Péter Renáta

Máté Ifeoma Mária

7. b

TITOK levelező német verseny

1.

Péter Renáta

Nagy Laura

7. b

TITOK levelező német verseny

1.

Péter Renáta

Nagy Natasa

7. b

TITOK levelező német verseny

1.

Péter Renáta

Werner Attila

8. b

Bendegúz NyelvÉSZ verseny

1.

Csergőné Homoky Orsolya

Lakatos Levente

5. b

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

4.

Lenkeiné Várhegyi Éva/Klézli Mária

Simon Gábor

6. b

TITOK Arany János anyanyelvi verseny

4.

Csergőné Homoky Orsolya

Simon Gábor

6. b

Curie Matematika Verseny

4.

Stella Éva

Támer Gergő

8. b

Curie Matematika Verseny

4.

Fehérné Lemler Éva

 

 

 

Országos eredmények saját felkészítő tanárunkkal (országos 6-… helyezés)

 

név

oszt.

verseny

hely

felkészítő

Lakatos Levente

5. b

TITOK Arany János anyanyelvi verseny

8.

Klézli Mária

Cevis Mia Noémi

3. a

Spiel und Gewinn

9.

Wigand Brigitta

Vittay Kamilla

5. b

TITOK Arany János anyanyelvi verseny

9.

Klézli Mária

Simon Gábor

6. b

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelv

9.

Csergőné Homoky Orsolya

Joó Viktória

 

5. b

MOZAIK Országos Tanulmányi Verseny Német nyelv (haladó)

10.

Pálné Nähr Györgyi

Berlinger Kata Tünde

3. a

Spiel und Gewinn

12.

Wigand Brigitta

Werner Attila

8. b

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny (2019/2020-as tanévről átütemezett)

12.

Csergőné Homoky Orsolya

Lakatos Levente

5. b

Bendegúz NyelvÉSZ verseny

13.

Klézli Mária

Asztalos Botond

Berlinger Csongor

Papp Bálint

Simon Gábor

6. b

6. b

6. b

6. b

HEBE KFT Népek tavasza (levelező)

 

13.

Reinics Gábor

Horváth Zita

7. c

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

13.

Csergőné Homoky Orsolya

Hencsik Adrienn

5. b

TITOK levelező német verseny

14.

Péter Renáta

Koleszár Kincső

5. b

TITOK levelező német verseny

14.

Péter Renáta

Horváth Zita Zsófia

7. c

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

14.

Csergőné Homoky Orsolya

Keresztes Kristóf

8. b

Bendegúz Tudásbajnokság irodalom

15.

Csergőné Homoky Orsolya

Werner Attila

8. b

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

15.

Csergőné Homoky Orsolya

Bogos Kiara Ramóna

5. b

TITOK levelező német verseny

16.

Péter Renáta

Hild Viktória

5. b

TITOK levelező német verseny

16.

Péter Renáta

Simon Gábor

6. b

Bendegúz NyelvÉSZ verseny

16.

Csergőné Homoky Orsolya

Antal Dávid

5. b

MOZAIK Országos Tanulmányi Verseny Német nyelv (haladó)

17.

Péter Renáta

Kaszó Borka Luca

5. b

MOZAIK Országos Tanulmányi Verseny Német nyelv (haladó)

17.

Pálné Nähr Györgyi

Werner Attila

8. b

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelv

18.

Csergőné Homoky Orsolya

Máramarosi-Gazdag Lea

6. c

Bendegúz NyelvÉSZ verseny

19.

Csergőné Homoky Orsolya

Simon Gábor

6. b

MOZAIK Országos Tanulmányi Verseny Matematika

22.

Stella Éva

Szűcs Barnabás

8. c

MOZAIK Országos Tanulmányi Verseny Földrajz

22.

Logóné Kovács Zsuzsanna

Logó Gréta Zsuzsa

7. c

MOZAIK Országos Tanulmányi Verseny Földrajz

23.

Logóné Kovács Zsuzsanna

Faust-Sallai László

Keresztes Kristóf

Támer Gergő

Werner Attila

8. c

8. b

8. b

8. b

Bolyai Matematika Csapatverseny

28.

Fehérné Lemler Éva

Chen Han

5. a

MOZAIK Országos Tanulmányi Verseny Német nyelv (haladó)

29.

Péter Renáta

Erdélyi-Fodor Zoltán János

7. b

MOZAIK Országos Tanulmányi Verseny Kémia

39.

Pálné Nähr Györgyi

Szabó Zsóka

8. b

MOZAIK Országos Tanulmányi Verseny Földrajz

40.

Logóné Kovács Zsuzsanna

Karaszi Lili

8. b

MOZAIK Országos Tanulmányi Verseny Földrajz

42.

Logóné Kovács Zsuzsanna

Balogh Dávid

7. b

MOZAIK Országos Tanulmányi Verseny Kémia

48.

Pálné Nähr Györgyi

Vittay Kamilla

5. b

MOZAIK Országos Tanulmányi Verseny Német nyelv (haladó)

49.

Pálné Nähr Györgyi

Málnai Zsófia

7. b

MOZAIK Országos Tanulmányi Verseny Német nyelv (haladó)

49.

Péter Renáta

Lakatos Levente

5. b

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

50.

Enyediné Szakálos Mariann

Fülöp Fanni

7. b

MOZAIK Országos Tanulmányi Verseny Kémia

50.

Pálné Nähr Györgyi

Radnóti Gergely Attila

6. b

MOZAIK Országos Tanulmányi Verseny Német nyelv (haladó)

62.

Péter Renáta

Kovács Liliána

5. b

MOZAIK Országos Tanulmányi Verseny Német nyelv (haladó)

66.

Pálné Nähr Györgyi

 

Országos egyesületi eredmények

 

név

oszt.

verseny

hely

László Keve

3. a

Regionális Kosárlabda bajnokság

1.

Lencz Barnabás Sándor

3. a

Asbóth József Kupa Tenisz Verseny Szombathely

2.

Mick-Szabó Leila

3. a

Dél-Magyarországi Régió kosárlabda bajnokság

2.

Lencz Barnabás Sándor

3. a

Székesfehérvár Kiskút P&S Tenisz Verseny

3.

Lencz Barnabás Sándor

3. a

ZTE P&S Tenisz Verseny

5.

 

 

Regionális 1-…. helyezés, saját felkészítő tanárunkkal

 

név

oszt.

verseny

hely

felkészítő

Bálint Ciprián Rafael

4. b

Combat wrestling regionális bajnokság – gyermek 34 kg

1.

Hajdu Ráhel

Kocsis Martin

6. a

U14 regionális atlétika verseny gerelyhajítás

1.

Scherer Tamás

Bán Botond

3. b

Combat wrestling regionális bajnokság – gyermek 28 kg

2.

Hajdu Ráhel

Tóth Zsolt Ákos

4. b

Combat wrestling regionális bajnokság – gyermek 43 kg

2.

Hajdu Ráhel

Kocsis Martin

6. a

U14 regionális atlétika verseny magasugrás

2.

Scherer Tamás

Kocsis Martin

6. a

U14 regionális atlétika verseny súlylökés

2.

Scherer Tamás

Andrási Dominik

4. b

U12 regionális atlétika verseny magasugrás

3.

Scherer Tamás

Bán Hunor

4. b

Combat wrestling regionális bajnokság – gyermek 28 kg

3.

Hajdu Ráhel

Nagy Franciska

4. b

U12 regionális atlétika verseny csapat

3.

Scherer Tamás

Papp Bálint Géza

Papp-Bonnyai Balázs

Simon Gábor

Szoboszlai Máté

6. b

7. b

6. b

6. b

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

3.

Csergőné Homoky Orsolya

Bosnyák Ákos

Csapó Szófia

Lakatos Levente

Vittay Kamilla

5. b

5. b

5. b

5. b

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

4.

Klézli Mária

Balogh Dávid

7. b

Géza-tusa német nyelvi verseny

4.

Péter Renáta

Töttős Eszter

7. b

Géza-tusa német nyelvi verseny

4.

Péter Renáta

Ganczer Nóra

Görcs Nóra

Orbán Emma

6. b

6. b

6. b

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

5.

Csergőné Homoky Orsolya

Barabás Liliána

Farkas Paula Franciska

Keresztes Kristóf

Werner Attila

8. b

8. b

8. b

8. b

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

5.

Csergőné Homoky Orsolya

Csorba Kitti

Fekete Zita

Karaszi Éva Lili

Szabó Zsóka

8. b

8. b

8. b

8. b

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

8.

Csergőné Homoky Orsolya

Benke Eszter

Egyed Jázmin

Halmosi Hédi

Posta Gréta

5. b

5. b

5. b

5. b

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

10.

Klézli Mária

 

Megyei  eredmények (saját felkészítő tanárral)

 

név

oszt.

verseny

megyei

hely

felkészítő

Veres Uzonka

1. a

Rajzpályázat Babits iskola

megyei

1.

Csabai Zsuzsanna

Szí András

4. c

Rajzpályázat – digitális technikával

megyei

1.

Mikola Péterné

Lakatos Levente

5. b

Bendegúz NyelvÉSZ verseny

megyei

1.

Klézli Mária

Simon Gábor

6. b

Bendegúz NyelvÉSZ verseny

megyei

1.

Csergőné Homoky Orsolya

Simon Gábor

6. b

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelv

megyei

1.

Csergőné Homoky Orsolya

Arbanász Márk

Hilbert József

Kosaras Ádám Márton

Simon Gábor Róbert

Szomorú Milán

8. b

8. b

8. b

8. b

7. c

Diákolimpia - atlétika súlylökés csapatbajnokság

megyei

1.

Scherer Tamás

Fekete Zita

Karaszi Lili

Keresztes Kristóf

Szabó Zsóka

8. b

8. b

8. b

8. b

I.Béla gimnázium komplex tantárgyi versenye

 

megyei

1.

Reinics Gábor

Keresztes Kristóf

8. b

Bendegúz Tudásbajnokság irodalom

megyei

1.

Csergőné Homoky Orsolya

Werner Attila

8. b

Bendegúz NyelvÉSZ verseny

megyei

1.

Csergőné Homoky Orsolya

Werner Attila

8. b

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelv

megyei

1.

Csergőné Homoky Orsolya

Balázs Csenge Bianka

2. b

Rajzpályázat „Egy zsák bab”

megyei

1.

Bábelné Rein Mária

Horváth Ábel

2. b

Rajzpályázat „Egy zsák bab”

megyei

2.

Bábelné Rein Mária

Az egész osztály

3. a

Rajzpályázat „Egy zsák bab”

megyei

különdíj

Bábelné Rein Mária

Vittay Kamilla

5. b

Bendegúz NyelvÉSZ verseny

megyei

2.

Klézli Mária

Ezer Zoé Lotti

Ganczer Nóra

Orbán Emma

Tibai Panna

6. b

6. b

6. b

6. b

Bolyai Matematika Csapatverseny

megyei

2.

Stella Éva

Máramarosi-Gazdag Lea

6. c

Bendegúz NyelvÉSZ verseny

megyei

2.

Csergőné Homoky Orsolya

Horváth Zita Zsófia

7. c

Bendegúz NyelvÉSZ verseny

megyei

2.

Csergőné Homoky Orsolya

Barabás Liliána

Csizmadia Hanna

Csorba Kitti

Fekete Zita

Karaszi Éva Lili

8. b

8. b

8. b

8. b

8. b

Diákolimpia - atlétika kislabdahajítás csapatbajnokság

megyei

2.

Scherer Tamás

Támer Gergő

Werner Attila

Tibai Natasa

8. b

8. b

8. c

Zrínyi Ilona Matematikaverseny csapat

megyei

2.

Fehérné Lemler Éva

Támer Gergő

8. b

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

megyei

2.

Fehérné Lemler Éva

Támer Gergő

8. b

Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny

megyei

2.

Szabó Tamás

Nagy Franciska Rebeka

4. b

Bendegúz Tudásbajnokság olvasás-szövegértés

megyei

3.

Müller Jánosné

Bosnyák Ákos

Lakatos Levente

Steib Miklós

Töttős Gábor János

5. b

5. b

5. b

5. b

Bolyai Matematika Csapatverseny

megyei

3.

Enyediné Szakálos Mariann

Vittay Kamilla

5. b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

megyei

3.

Klézli Mária

Keresztes Kristóf

8. b

Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny

megyei

3.

Szabó Tamás

Támer Gergő

8. b

Bendegúz Tudásbajnokság matematika

megyei

3.

Fehérné Lemler Éva

Mick-Szabó Leila

3. a

Bendegúz NyelvÉSZ verseny

megyei

4.

Wigand Brigitta

Tigelmann Ábel Gábor

3. a

Bendegúz Tudásbajnokság matematika

megyei

4.

Kilián Szilvia

Hencsik Adrienn

5. b

Bendegúz Tudásbajnokság irodalom

megyei

4.

Klézli Mária

Barabás Ábel

6. a

Bendegúz Tudásbajnokság történelem

megyei

4.

Klézli Mária

Berlinger Csongor

6. b

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

megyei

4.

Stella Éva

Erdélyi-Fodor Zoltán János

Máté Ifeoma Mária

Nagy Laura

Nagy Natasa

7. b

7. b

7. b

7. b

Bolyai Matematika Csapatverseny

megyei

4.

Stella Éva

Andrássy Zsófia

Csizmadia Hanna

Posta Gréta Bíborka

Sarkadi Laura

Töttős Eszter

7. c

8. b

5. b

7. b

7. b

Diákolimpia - atlétika távolugrás csapatbajnokság

megyei

4.

Scherer Tamás

Szigetvári Virág Ilona

8. c

Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny

megyei

4.

Szabó Tamás

Vittay Szilárd

2. a

Bendegúz Tudásbajnokság matematika

megyei

5.

Vargáné Rónai Éva

Lencz Barnabás Sándor

3. a

Bendegúz Tudásbajnokság matematika

megyei

5.

Kilián Szilvia

Támer Péter

3. a

Bendegúz Tudásbajnokság matematika

megyei

5.

Kilián Szilvia

Tesényi Petra

4. b

Bendegúz Tudásbajnokság környezetismeret

megyei

5.

Müller Jánosné

Lakatos Levente

5. b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

megyei

5.

Klézli Mária

Csapó Szófia

5. b

Bendegúz NyelvÉSZ verseny

megyei

5.

Klézli Mária

Csapó Szófia

5. b

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelv

megyei

5.

Klézli Mária

Szabados Márton

6. b

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelv

megyei

5.

Csergőné Homoky Orsolya

Keresztes Kristóf

8. b

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

megyei

5.

Csergőné Homoky Orsolya

Barabás Liliána

Csizmadia Hanna

Csorba Kitti

Fekete Zita

Karaszi Éva Lili

8. b

8. b

8. b

8. b

8. b

Diákolimpia - atlétika súlylökés csapatbajnokság

megyei

5.

Scherer Tamás

Arbanász Márk

Hilbert József

Kosaras Ádám Márton

Simon Gábor Róbert

8. b

8. b

8. b

8. b

Diákolimpia - atlétika kislabdahajítás csapatbajnokság

megyei

5.

Scherer Tamás

Tibai Natasa

8. c

Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny

megyei

5.

Szabó Tamás

Cevis Mia Noémi

3. a

Német nyelvi szövegértő verseny

megyei

6.

Wigand Brigitta

Bosnyák Ákos

5. b

Bendegúz NyelvÉSZ verseny

megyei

6.

Klézli Mária

Orbán Emma

6. b

Bendegúz NyelvÉSZ verseny

megyei

6.

Csergőné Homoky Orsolya

Fekete Zita

8. b

Bendegúz NyelvÉSZ verseny

megyei

6.

Csergőné Homoky Orsolya

Támer Gergő

8. b

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

megyei

6.

Csergőné Homoky Orsolya

Kovács Marcell

2. a

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

megyei

7.

Vargáné Rónai Éva

Lakatos Levente

5. b

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny

megyei

7.

Kilián Szilvia

Vittay Kamilla

5. b

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelv

megyei

7.

Klézli Mária

Papp Bálint

6. b

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelv

megyei

7.

Csergőné Homoky Orsolya

Sándor Zóra

6. b

Bendegúz NyelvÉSZ verseny

megyei

7.

Csergőné Homoky Orsolya

Vittay Olívia

2. a

Bendegúz Tudásbajnokság olvasás-szövegértés

megyei

8.

Vargáné Rónai Éva

Fejes Kitti

3. a

Német nyelvi szövegértő verseny

megyei

8.

Wigand Brigitta

Mick-Szabó Leila

3. a

Német nyelvi szövegértő verseny

megyei

8.

Vargáné Rónai Éva

Dévai Zsófi Luca

4. b

Bendegúz Tudásbajnokság környezetismeret

megyei

8.

Müller Jánosné

Manhalt Lisa

Mármarosi-Gazdag Lea

Miklóssy Anna

Nagypál Enikő

6. c

6. c

6. c

6. c

Bolyai Matematika Csapatverseny

megyei

8.

Stella Éva

Horváth Zita Zsófia

7. c

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

megyei

8.

Csergőné Homoky Orsolya

Werner Attila

8. b

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

megyei

8.

Fehérné Lemler Éva

Werner Attila

8. b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

megyei

8.

Csergőné Homoky Orsolya

Kovács Zóra

5. b

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelv

megyei

9.

Klézli Mária

Berlinger Csongor

6. b

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelv

megyei

9.

Csergőné Homoky Orsolya

Papp Bálint

6. b

Bendegúz NyelvÉSZ verseny

megyei

9.

Csergőné Homoky Orsolya

Berlinger Kata Tünde

3. a

Német nyelvi szövegértő verseny

megyei

10.

Wigand Brigitta

Manhalt Corinna

4. b

Bendegúz Tudásbajnokság környezetismeret

megyei

10.

Müller Jánosné

Papp-Bonyai Bence

6. b

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelv

megyei

10.

Csergőné Homoky Orsolya

Szoboszlai Máté

6. b

Bendegúz NyelvÉSZ verseny

megyei

10.

Csergőné Homoky Orsolya

Balogh Dávid

Kocsis Gergő

Málnai Zsófia

Wigand Míra Brigitta

7. b

7. b

7. b

7. b

Bolyai Matematika Csapatverseny

megyei

10.

Stella Éva

Karaszi Éva Lili

8. b

Bendegúz NyelvÉSZ verseny

megyei

10.

Csergőné Homoky Orsolya

Tibai Natasa

8. c

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

megyei

10.

Fehérné Lemler Éva

Tóth Szabolcs

2. b

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

megyei

11.

Kurdiné Vesztergombi Andrea

Kaszó Borka

5. b

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelv

megyei

11.

Klézli Mária

Mick-Szabó Leila

3. a

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

megyei

12.

Kilián Szilvia

Csapó Bendegúz

4. b

Bendegúz Tudásbajnokság környezetismeret

megyei

12.

Müller Jánosné

Lakatos Levente

Steib Miklós

5. b

5. b

Zrínyi Ilona Matematikaverseny csapat

megyei

12.

Enyediné Szakálos Mariann

Berlinger Csongor

Füle Richárd

Kirschner Bálint

Simon Gábor

6. b

6. b

6. b

6. b

Bolyai Matematika Csapatverseny

megyei

12.

Stella Éva

Ezer Zoé Lotti

6. b

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelv

megyei

12.

Csergőné Homoky Orsolya

Berlinger Csongor

6. b

Bendegúz NyelvÉSZ verseny

megyei

12.

Csergőné Homoky Orsolya

Keresztes Kristóf

8. b

Bendegúz NyelvÉSZ verseny

megyei

12.

Csergőné Homoky Orsolya

Balázs Norbert

4. b

Bendegúz Tudásbajnokság matematika

megyei

13.

Müller Jánosné

Asztalos Botond

6. b

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelv

megyei

13.

Csergőné Homoky Orsolya

Füle Richárd

6. b

Bendegúz NyelvÉSZ verseny

megyei

13.

Csergőné Homoky Orsolya

Almási Enikő

7. c

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

megyei

13.

Csergőné Homoky Orsolya

Tigelmann Ábel Gábor

3. a

Bendegúz NyelvÉSZ verseny

megyei

14.

Wigand Brigitta

Csizmadia Dalma

4. b

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelv

megyei

14.

Müller Jánosné

Kovács Zóra

5. b

Bendegúz NyelvÉSZ verseny

megyei

15.

Klézli Mária

Szoboszlai Máté

6. b

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelv

megyei

15.

Csergőné Homoky Orsolya

Máramarosi-Gazdag Lea

6. c

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

megyei

15.

Csergőné Homoky Orsolya

Ganczer Nóra

6. b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

megyei

16.

Csergőné Homoky Orsolya

Orbán Emma

6. b

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelv

megyei

16.

Csergőné Homoky Orsolya

Halasi Lilla

7. c

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

megyei

17.

Csergőné Homoky Orsolya

Fekete Ztia

8. b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

megyei

17.

Csergőné Homoky Orsolya

Posta Gréta

5. b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

megyei

18.

Klézli Mária

Karaszi Éva Lili

8. b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

megyei

18.

Csergőné Homoky Orsolya

Benke Eszter

5. b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

megyei

22.

Klézli Mária

Steib Miklós

5. b

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

megyei

24.

Enyediné Szakálos Mariann

Molnár Vivien

2. b

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

megyei

26.

Kurdiné Vesztergombi Andrea

Simon Gábor

6. b

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

megyei

28.

Stella Éva

Faust-Sallai László

8. c

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

megyei

28.

Fehérné Lemler Éva

Támer Gergő

8. b

„Matematika 2021”

városi

1.

Fehérné Lemler Éva

Simon Gábor

6. b

„Matematika 2021”

városi

2.

Stella Éva

Steib Miklós

5. b

„Matematika 2021”

városi

3.

Enyediné Szakálos Mariann

Nagy Laura

7. b

„Matematika 2021”

városi

3.

Stella Éva

Orbán Áron

4. c

„Matematika 2021”

városi

4.

Cseszák Edit

Berlinger Csongor

6. b

„Matematika 2021”

városi

4.

Stella Éva

Trapp Marcell

4. c

„Matematika 2021”

városi

5.

Cseszák Edit

Lakatos Levente

5. b

„Matematika 2021”

városi

5.

Enyediné Szakálos Mariann

Werner Attila

8. b

„Matematika 2021”

városi

5.

Fehérné Lemler Éva

 


 

echo"
www.dienessuli.hu Copyright © 2024 Minden jog fenntartva
";