30
31
Iskolánk a Dobd a kosárba! program résztvevője

Jégvirág kupa terematlétika eredmények

Február 16-án, hétfőn Balatonszemesen jártak atlétáink. A Jégvirág Kupa elnevezésű terematlétikai versenyen vettek részt négy korcsoportban. A futó, dobó, és ugró versenyszámok közül több versenyszámban is sikeresen szerepeltek tanulóink. A legjobb eredményt Péceli Tamás 4.b osztályos tanuló érte el, aki a II. korcsoportos fiúk 4 körös futóversenyében első helyezést ért el. Dékány Botond hatodik osztályos tanuló két versenyszámban is eredményesen versenyzett: a 30 méteres rajtversenyben és a helyből távolugrásban is második lett. Szintén a harmadik korcsoportban versenyzett Acsádi Dávid , aki magasugrásban vehetett át bronzérmet. A IV. korcsoportos fiúkat Rittberger András képviselte eredményesen, helyből távolugrásban 240 cm-es ugrással lett harmadik.

Lányaink két ezüstérmet hoztak haza a Balaton partjáról. Pápai Anna a 7 körös futóversenyben lett második, míg Potyondi Réka magasugrásban. Mindketten az 5.b osztály tanulói.