Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola
c
Szekszárdi Dienes Valéria
ÁLTALÁNOS ISKOLA | VALÉRIA DIENES GRUNDSCHULE
Szekszárd, Szent-Györgyi Albert u. 6       Telefon:74/511-471       E-mail:titkarsag@dienessuli.hu
Ma 2021. december 8., szerda, Mária napja van.
A
HÉT
2021 december
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Iskolánk a Dobd a kosárba! program résztvevője

Bendegúz eredmények

Első évfolyam

helyezés

 

pont

 

segédpont

 

név

 

iskola

helység tanár
1. 14   Lencz Vanda Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule Szekszárd Lenkeiné Várhegyi Éva
2. 13 22 Hamar Eszter Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule Szekszárd Lenkeiné Várhegyi Éva
3. 13 20 Braun Júlia Kata Babits Mihály Általános Iskola Szekszárd Tréber Zsuzsanna
4. 13 19 Boda Gyöngyi Zsófia Babits Mihály Általános Iskola Szekszárd Tréber Zsuzsanna
5. 11 18 Csernus Zoltán Sándor Babits Mihály Általános Iskola Szekszárd Tréber Zsuzsanna
5. 11 18 Vesztergombi Réka Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule Szekszárd Lenkeiné Várhegyi Éva
7. 11 14 Németh Liza Apáczai Oktatási Központ Belvárosi Ált. Isk. Tagintézménye Dombóvár Hábich Judit
8. 10   Tóth Tamiza PTE IGYFK Gyakorlóiskola, A.M.I. és Gyakorlóóvoda Szekszárd Benczéné Varsányi Zsuzsanna
9. 9   Banai Lili Apáczai Oktatási Központ Belvárosi Ált. Isk. Tagintézménye Dombóvár Hábich Judit
10. 9   Hegedűs Luca PTE IGYFK Gyakorlóiskola, A.M.I. és Gyakorlóóvoda Szekszárd Benczéné Varsányi Zsuzsanna
10. 9   Wigand Barnabás Zsolt Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule Szekszárd Lenkeiné Várhegyi Éva
12. 8   Bozsits Zsófia Apáczai Oktatási Központ Belvárosi Ált. Isk. Tagintézménye Dombóvár Hábich Judit
12. 8   Doszpod Anna Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule Szekszárd Lenkeiné Várhegyi Éva
12. 8   Ganczer Ádám Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule Szekszárd Búsné Mikus Franciska
12. 8   Kardos Zsombor PTE IGYFK Gyakorlóiskola, A.M.I. és Gyakorlóóvoda Szekszárd Benczéné Varsányi Zsuzsanna
12. 8   Kovács Adriána Apáczai Oktatási Központ Belvárosi Ált. Isk. Tagintézménye Dombóvár Hábich Judit
17. 7   Mohai Olivér Vak Bottyán ÁMK Általános Iskola és Óvoda Sárszentlőrinc Szűsz Jánosné
17. 7   Papp Kamilla Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule Szekszárd Búsné Mikus Franciska
19. 6   Anczló László Apáczai Oktatási Központ Belvárosi Ált. Isk. Tagintézménye Dombóvár Hábich Judit
19. 6   Papp Kitti Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule Szekszárd Búsné Mikus Franciska
21. 5   Balogh Barbara Vak Bottyán ÁMK Általános Iskola és Óvoda Sárszentlőrinc Szűsz Jánosné
22. 3   Baka Natália Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule Szekszárd Lenkeiné Várhegyi Éva
23. 1   Hajdler Csenge

Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule

Szekszárd Lenkeiné Várhegyi Éva

 

 Második évfolyam

 

 

pont

 

segédpont

 

név

 

iskola

helység tanár
1. 15   Sebestyén László D-B-M MONI Beszédes József Általános Iskola Dunaföldvár Széles Lászlóné
2. 14 29 Jobbágy Botond József Attila ÁMK Dombóvár Monostori Istvánné
3. 14 28 Szerencsés Gergő TONIEPSZ Würtz Ádám Általános Iskola Tamási Sutusné Grill Anna
4. 14 25 Kiss István D-B-M MONI Beszédes József Általános Iskola Dunaföldvár Széles Lászlóné
4. 14 25 Bakos Luca Edina PTE IGYFK Gyakorlóiskola, A.M.I. és Gyakorlóóvoda Szekszárd Benczéné Varsányi Zsuzsanna
6. 13 28 Pataky Rozi Illyés Gyula Társult Ált. Isk. és Óvoda Ozora Döllesné Gosztola Edit
7. 13 27 Doszpod Sarolta Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule Szekszárd Bozzay Izabella
8. 13 25 Rippert Soma Babits Mihály Általános Iskola Szekszárd Tréber Zsuzsanna
9. 12   Szabó Zalán Apáczai Oktatási Központ Belvárosi Ált. Isk. Tagintézménye Dombóvár Balikóné Szabó Noémi
9. 12   Kiss Bence D-B-M MONI Beszédes József Általános Iskola Dunaföldvár Széles Lászlóné
9. 12   Schulcz Vivien Vak Bottyán ÁMK- Vörösmarty Mihály Általános Iskola Pincehely Magyari Lászlóné
9. 12   Kreszl Nóra Hegyhát Óvoda, Iskola, AMI, és Kollégium Hőgyész Kérőné Tanner Éva
9. 12   Kárász Barna TONIEPSZ Würtz Ádám Általános Iskola Tamási Molnárné Németh Erika
13. 11   Fodor Vivien Hegyhát Óvoda, Iskola, AMI, és Kollégium Hőgyész Kérőné Tanner Éva
13. 11   Nyirő Anett Vak Bottyán ÁMK- Vörösmarty Mihály Általános Iskola Pincehely Magyari Lászlóné
13. 11   Sörös Ramóna D-B-M MONI Beszédes József Általános Iskola Dunaföldvár Stadlerné Lukács Krisztina
13. 11   Váli Mária Réka Vak Bottyán ÁMK Általános Iskola és Óvoda Sárszentlőrinc Szűsz Jánosné
17. 10   Nádai Donatella Körzeti Óvoda és Általános Iskola Kurd Jójárt Endréné
17. 10   Sajben Márton Soma Babits Mihály Általános Iskola Szekszárd Tréber Zsuzsanna
17. 10   Szabó László Wosinczky Mór O. I. Széchenyi István Iskolai Telephelye Tolna Varga Alexandra
17. 10   Tóth Krisztián APOK Kaposszekcsői Általános Iskola Tagintézménye Kaposszekcső Löblné Egyed Ilona
17. 10   Varga Rebeka Apáczai Oktatási Központ Belvárosi Ált. Isk. Tagintézménye Dombóvár Balikóné Szabó Noémi
22. 9   Fóbi Bálint Babits Mihály Általános Iskola Szekszárd Tréber Zsuzsanna
22. 9   Busioc Mario APOK Kaposszekcsői Általános Iskola Tagintézménye Kaposszekcső Löblné Egyed Ilona
22. 9   Kocsis Barnabás Vak Bottyán ÁMK Általános Iskola és Óvoda Sárszentlőrinc Szűsz Jánosné
22. 9   Tancsa Léna Apáczai Oktatási Központ Belvárosi Ált. Isk. Tagintézménye Dombóvár Balikóné Szabó Noémi
26. 8   Föglein Liza Kató Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule Szekszárd Bozzay Izabella
26. 8   Gyarmati Kristóf TONIEPSZ Würtz Ádám Általános Iskola Tamási Molnárné Németh Erika
26. 8   Kiss Balázs Hegyhát Óvoda, Iskola, AMI, és Kollégium Hőgyész Kérőné Tanner Éva
26. 8   Kreszl Emília Hegyhát Óvoda, Iskola, AMI, és Kollégium Hőgyész Kérőné Tanner Éva
26. 8   Oszkó Katalin Vak Bottyán ÁMK- Vörösmarty Mihály Általános Iskola Pincehely Magyari Lászlóné
31. 7   Liebhauser Emma Babits Mihály Általános Iskola Szekszárd Tréber Zsuzsanna

Harmadik évfolyam

helyezés pont segédpont név iskola helység tanár
1. 19   Stingli József D-B-M MONI Beszédes József Általános Iskola Dunaföldvár Götzingerné Sztankó Mária
2. 16 30 Kajdi Kinga TONIEPSZ Würtz Ádám Általános Iskola Tamási Kovács Tiborné
3. 16 28 Hamar János Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule Szekszárd Póczáné Zsákovics Csilla
4. 16 26 Mayer Virág Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule Szekszárd Póczáné Zsákovics Csilla
5. 15 27 Győri Viktória Wosinczky Mór O. I. Széchenyi István Iskolai Telephelye Tolna Varga Alexandra
6. 15 22 Kancz Mónika Körzeti Óvoda és Általános Iskola Kurd Jójárt Endréné
7. 14 29 Tamás Réka Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule Szekszárd Gyimóthy Lászlóné
8. 14 27 Kálmán Kitti Apáczai Oktatási Központ Belvárosi Ált. Isk. Tagintézménye Dombóvár Szabóné Tóth Gabriella
9. 14 26 Duschnig Anna Franciska D-B-M MONI Beszédes József Általános Iskola Dunaföldvár Csányiné Varga Mónika
10. 14 26 Hegedüs Barnabás Babits Mihály Általános Iskola Szekszárd Tréber Zsuzsanna
11. 14 25 Szieber Dominik Apáczai Oktatási Központ Belvárosi Ált. Isk. Tagintézménye Dombóvár Szabóné Tóth Gabriella
12. 14 24 Szabó Nándor Wosinczky Mór O. I. Széchenyi István Iskolai Telephelye Tolna Varga Alexandra
13. 13   Borus Benedek István Babits Mihály Általános Iskola Szekszárd Tréber Zsuzsanna
13. 13   Regensburger Ervin D-B-M MONI Beszédes József Általános Iskola Dunaföldvár Götzingerné Sztankó Mária
13. 13   Szakács Máté TONIEPSZ Würtz Ádám Általános Iskola Tamási Niederné Bíró Ildikó
13. 13   Szemes Fanni Apáczai Oktatási Központ Belvárosi Ált. Isk. Tagintézménye Dombóvár Dr. Pelbát Józsefné
13. 13   Vácz Balázs D-B-M MONI Beszédes József Általános Iskola Dunaföldvár Götzingerné Sztankó Mária
18. 12   Magyari Virág D-B-M MONI Beszédes József Általános Iskola Dunaföldvár Csányiné Varga Mónika
18. 12   Perkátai Emma Babits Mihály Általános Iskola Szekszárd Tréber Zsuzsanna
18. 12   Vercz Krisztián Apáczai Oktatási Központ Belvárosi Ált. Isk. Tagintézménye Dombóvár Dr. Pelbát Józsefné
21. 11   Fölker Fanny Hegyhát Óvoda, Iskola, AMI, és Kollégium Hőgyész Kérőné Tanner Éva
21. 11   Nedók Zsófia Babits Mihály Általános Iskola Szekszárd Tréber Zsuzsanna
23. 10   Erdősi Gergő Babits Mihály Általános Iskola Szekszárd Tréber Zsuzsanna
23. 10   Fejős Adrienn Babits Mihály Általános Iskola Szekszárd Tréber Zsuzsanna
23. 10   Németh Ivett II. Rákóczi Ferenc Általnos Iskola Paks Tóthné Leber Mária
26. 8   Felföldi Máté D-B-M MONI Kegyes József Általános Iskola és Óvoda Bölcske Hössné Bokor Katalin
26. 8   Nováky Bálint TONIEPSZ Würtz Ádám Általános Iskola Tamási Kovács Tiborné
26. 8   Zeng Xiao Bei Hegyhát Óvoda, Iskola, AMI, és Kollégium Hőgyész Kérőné Tanner Éva
29. 6   Vilk Petra II. Rákóczi Ferenc Általnos Iskola Paks Tóthné Leber Mária
29. 6   Kubik Boglárka Wosinczky Mór O. I. Széchenyi István Iskolai Telephelye Tolna Varga Alexandra

Negyedik évfolyam

helyezés pont segédpont név iskola helység tanár
1. 17   Molnár Eszter Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule Szekszárd Palotás Zoltánné
2. 16 29 Dozmati Vanda Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule Szekszárd Müller Jánosné
3. 16 27 Szabó Bence Apáczai Oktatási Központ Belvárosi Ált. Isk. Tagintézménye Dombóvár Királyné Oletics Szerén
4. 15 26 Négyökrű Tibor Perczel Mór Általános Iskola Őcsény Matusné Umenhoffer Ildikó
5. 15 24 Szabó Csenger Márk Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule Szekszárd Müller Jánosné
6. 14 27 Szijjártó Péter Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule Szekszárd Szabó Lászlóné
7. 14 24 Matus Eliza Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule Szekszárd Müller Jánosné
8. 14 21 Gácsi Zalán TONIEPSZ Würtz Ádám Általános Iskola Tamási Juhász Istvánné
9. 13   Csuka Luca Babits Mihály Általános Iskola Szekszárd Tréber Zsuzsanna
9. 13   Demkó Petra Perczel Mór Általános Iskola Őcsény Matusné Umenhoffer Ildikó
9. 13   Falus Hanga Babits Mihály Általános Iskola Szekszárd Tréber Zsuzsanna
9. 13   Földesi Dóra Gárdonyi Géza Óvoda és Általános Iskola Gerjeni Tagiskolája Gerjen Máténé Turi Katalin
9. 13   Imre Lili PTE IGYFK Gyakorlóiskola, A.M.I. és Gyakorlóóvoda Szekszárd Benczéné Varsányi Zsuzsanna
9. 13   Kling Réka Hegyhát Óvoda, Iskola, AMI, és Kollégium Hőgyész Kérőné Tanner Éva
9. 13   Kőszegi Gergő Apáczai Oktatási Központ Belvárosi Ált. Isk. Tagintézménye Dombóvár Királyné Oletics Szerén
16. 12   Herczig Réka Wosinczky Mór O. I. Széchenyi István Iskolai Telephelye Tolna Varga Alexandra
16. 12   Misli Martin Garay János Ált. Isk. és Alapfokú Műv.okt. Int. Szekszárd Halmainé Dorogi Klára
16. 12   Angyal Réka Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule Szekszárd Palotás Zoltánné
16. 12   Zászlósi Evelin D-B-M MONI Beszédes József Általános Iskola Dunaföldvár Neveryné Bogár Mária
20. 11   Benics Bence D-B-M MONI Kegyes József Általános Iskola és Óvoda Bölcske Hössné Bokor Katalin
20. 11   Dudás Eszter Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule Szekszárd Palotás Zoltánné
20. 11   Gálos Csanád TONIEPSZ Würtz Ádám Általános Iskola Tamási Juhász Istvánné
20. 11   Koleszár Zsuzsanna Wosinczky Mór O. I. Széchenyi István Iskolai Telephelye Tolna Varga Alexandra
20. 11   Molnár Vanessza Bonyhádi Oktatási Nevelési Intézmény B. Amália Ált. Isk. Kakasd Lenczné Vanya Gabriella
20. 11   Riba Zsófia TONIEPSZ Würtz Ádám Általános Iskola Tamási Juhász Istvánné
20. 11   Volman Kíra D-B-M MONI Kegyes József Általános Iskola és Óvoda Bölcske Hössné Bokor Katalin
27. 10   Folkmann-Papp Petra Hegyhát Óvoda, Iskola, AMI, és Kollégium Hőgyész Kérőné Tanner Éva
28. 9   Kiss Vanda Bianka Garay János Ált. Isk. és Alapfokú Műv.okt. Int. Szekszárd Halmainé Dorogi Klára
28. 9   Marsai Dóra Babits Mihály Általános Iskola Szekszárd Tréber Zsuzsanna
30. 8   Sörös Hanna Wosinczky Mór O. I. Széchenyi István Iskolai Telephelye Tolna Varga Alexandra
30. 8   Tóth Gergő Péter TONIEPSZ Würtz Ádám Általános Iskola Tamási Voloscsukné Csatári Magdolna

Ötödik évfolyam

helyezés pont segédpont név iskola helység tanár
1. 23   Várteleki Richárd Szent Orsolya Iskolaközpont Dombóvár Kissné Kelemen Ibolya
2. 22   Szabolcsi Petra Babits Mihály Általános Iskola Szekszárd Radányi-Péri Györgyi
3. 20 37 Eigner Luca Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule Szekszárd Klézli Mária
3. 20 37 Posta Endre Hunor Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule Szekszárd Klézli Mária
5. 19 34 Bertalan Domonkos D.B.M Mikrotérségi Ált Isk és Gimn Beszédes J. Ált Isk Tagin Dunaföldvár Dr. Csuporné Suplicz Andrea
5. 19 34 Széll Metta Wosinczky Mór O. I. Széchenyi István Iskolai Telephelye Tolna Varga Alexandra
7. 18 34 Szabó Dániel Baka István Általános Iskola Szekszárd Horváthné Rikk Magdolna
8. 18 33 Tatai Zsuzsanna Babits Mihály Általános Iskola Szekszárd Radányi-Péri Györgyi
9. 18 32 Szabó Dorottya Deák Ferenc Általános Iskola és Óvoda Iregszemcse Deák Nelli
10. 17   Antics Hilda Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule Szekszárd Klézli Mária
10. 17   Folkmann Ákos Hegyhát Óvoda, Iskola, AMI, és Kollégium Hőgyész Kérőné Tanner Éva
10. 17   Király Dorottya Apáczai Oktatási Központ Belvárosi Ált. Isk. Tagintézménye Dombóvár Erdősné Fedeles Zita
10. 17   Link Réka Anna Wosinczky Mór O. I. Széchenyi István Iskolai Telephelye Tolna Varga Alexandra
10. 17   Markó Tamás PTE IGYFK Gyakorlóiskola, A.M.I. és Gyakorlóóvoda Szekszárd Benczéné Varsányi Zsuzsanna
10. 17   Rózsa Viktor Wosinczky Mór O. I. Széchenyi István Iskolai Telephelye Tolna Varga Alexandra
10. 17   Tóth Kármen TONIEPSZ Würtz Ádám Általános Iskola Tamási Páliné Rauk Judit
17. 16   Brücher Bettina TONIEPSZ Würtz Ádám Általános Iskola Tamási Pestiné Balogh Rózsa
17. 16   Kovács Fanni Perczel Mór Általános Iskola Őcsény Matusné Umenhoffer Ildikó
17. 16   Lóki Hanna Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule Szekszárd Klézli Mária
17. 16   Somlyai Flóra APOK Kaposszekcsői Általános Iskola Tagintézménye Kaposszekcső Löblné Egyed Ilona
17. 16   Tumpek Fanni PTE IGYFK Gyakorlóiskola, A.M.I. és Gyakorlóóvoda Szekszárd Benczéné Varsányi Zsuzsanna
22. 15   Gutheil Adél TONIEPSZ Würtz Ádám Általános Iskola Tamási Pestiné Balogh Rózsa
22. 15   Kalmár Bence Babits Mihály Általános Iskola Szekszárd Varga Ágnes Ildikó
22. 15   Mayer Boglárka TONIEPSZ Würtz Ádám Általános Iskola Tamási Pestiné Balogh Rózsa
22. 15   Péti Brigitta Deák Ferenc Általános Iskola és Óvoda Iregszemcse Deák Nelli
22. 15   Tewodros Dorothy Babits Mihály Általános Iskola Szekszárd Varga Ágnes Ildikó
27. 14   Brandt Bianka TONIEPSZ Würtz Ádám Általános Iskola Tamási Páliné Rauk Judit
27. 14   Hegedűs Rebeka D.B.M Mikrotérségi Ált Isk és Gimn Beszédes J. Ált Isk Tagin Dunaföldvár Dr. Csuporné Suplicz Andrea
27. 14   Nováky Csilla TONIEPSZ Würtz Ádám Általános Iskola Tamási Páliné Rauk Judit
27. 14   Vicsik Tünde D.B.M Mikrotérségi Ált Isk és Gimn Beszédes J. Ált Isk Tagin Dunaföldvár Sűrűné Győri Judit
31. 13   Vajda Zsuzsanna Körzeti Óvoda és Általános Iskola Kurd Jójárt Endréné
32. 11   Farkas Iván PTE IGYFK Gyakorlóiskola, A.M.I. és Gyakorlóóvoda Szekszárd Benczéné Varsányi Zsuzsanna







echo"
www.dienessuli.hu Copyright © 2021 Minden jog fenntartva
";